Hakkımızda

VipTransferler.com portföyünde bulunan yerli ve yabancı şirketlere, seyahat acentelerine, ve diğer bütün müşterilerine VIP hizmet alanında kaliteyi ve güveni sunmaktadır.
Müşterilerimizin gereksiz yere zamanını ve enerjisini yitirmeden, verim kaybına uğramadan asli görevini motive olması için lisan bilen deneyimli ve seçkin kadromuz ile 7 Gün 24 Saat şehir içi ve şehirlerarası seyahatlerinizde güvenli ve rahat ortamda yolculuk yapmanızı sağlamak başlıca hedefimizdir. Şoförlü kiralık araçlarımız havalimanı transferleri, iş gezileri, turistik geziler, turneler, şehir turları olmak üzere bir çok alanda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Çalışanlarımızın üstün gayretleri ve ekip çalışması ruhuyla sürekli gelişen kalite anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Kalite Politikamız;
Yolcularımızın memnuniyeti için güvenli ve rahat yolculuk imkanı yaratmak, kendimizi yenilemek ve hatasız hizmet verebilmektir.

Misyonumuz

  • Yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkarmaktır
  • Müşterilerimize sürekli ve kaliteli hizmeti sunabilmek için tüm çalışanlarımızın felsefesi hizmetin tüm unsurlarını özenle gerçekleştirebilmektir
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak
  • Çalışanlarımızın tatmini ve moral değerlerini arttırmak
  • En kaliteli hizmeti en iyi fiyatla gerçekleştirebilme